NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o. o., jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym, dbającym o interesy swoich Klientów, który w ramach swoich usług, zapewnia przeprowadzenie kilkuetapowego procesu zmierzającego do zoptymalizowania zakresu i kosztu programu ubezpieczeniowego.

Jako pośrednik ubezpieczeniowy (Broker) reprezentujemy interesy ubezpieczeniowe naszych klientów poprzez: identyfikację ryzyka, doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz powiązanych z ubezpieczeniami obszarów prawa i finansów, uczestniczymy w zarządzaniu i wykonaniu umów ubezpieczenia.

Nie sprzedajemy ubezpieczeń! Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Stoimy na straży interesów Klienta. Dopasowujemy produkt jakim jest ubezpieczenie do potrzeb i specyfiki działalności naszych Klientów.

Spółka NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o. o. jest podmiotem świadczącym usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego działającym na rynku od 2003 roku w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego (dawniej KNUiFE) z dnia 06 maja 2003 roku nr 1219/03.

Naszymi zaletami niewątpliwie jest doświadczenie, znajomość wszystkich meandrów rynku ubezpieczeniowego, profesjonalizm świadczonych usług, ich skuteczność oraz pełne i entuzjastyczne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Wychodząc naprzeciw uwarunkowaniom rynkowym, oferujemy w pełni usystematyzowane podejście do zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Nasza praca to nie tylko ocena zagrożeń, negocjowanie najkorzystniejszych warunków i zakresu ubezpieczenia.

Posiadając blisko 20 letnie doświadczenia na rynku ubezpieczeń wyspecjalizowaliśmy nasze know-how w obszarze takich branż jak:

– TSL (transport, spedycja, logistyka, magazynowanie),
– branża produkcyjna,
– branża budowlana,
– farmacja – apteki,
– specjaliści: architekci, projektanci, doradcy, farmaceuci, konsulting (OC zawodowe),
– branża sportowa,
– branża usługowa,
– branża handlowa: sprzedaż punktowa oraz sieciowa
– zarządzanie nieruchomościami i ubezpieczenia dla wspólnot i spółdzielni

 

W ramach usługi oferujemy naszym klientom serwis, którego zadaniem jest zapewnienie naszym klientom optymalizację procesów związanych z ryzykiem ubezpieczeniowym i administrację całym obszarem ubezpieczeń. Zapewniamy naszym Klientom komfort obsługi i bezpieczeństwo.

Otrzymają Państwo od nas oferty dostosowane do Państwa potrzeb zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Korelacja jakości do ceny jest bardzo i stanowi istotny wyznacznik w budowaniu oferty.

Nasze usługi pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Zaufaj profesjonalistom.

Wybrani Klienci

  • vilo
  • haras
  • bmc
  • dartimex
  • polnord
  • helio
  • moto-remo

Partnerzy

  • stbu
  • Tworzenie stron internetowych i projektowanie stron www Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Pomagamy

NEXUM Brokerzy
Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

Instytucje

© 2024 Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi
Realizacja: Noveo Interactive