Witamy Państwa na stronie poświęconej prezentacji
NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o. o., jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym, dbającym o interesy swoich Klientów, który w ramach swoich usług, zapewnia przeprowadzenie kilkuetapowego procesu zmierzającego do zoptymalizowania zakresu i kosztu programu ubezpieczeniowego.
Jako pośrednik ubezpieczeniowy (Broker) reprezentujemy interesy ubezpieczeniowe naszych klientów poprzez: identyfikację ryzyka, doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz powiązanych z ubezpieczeniami obszarów prawa i finansów, uczestniczymy w zarządzaniu i wykonaniu umów ubezpieczenia.

Nie sprzedajemy ubezpieczeń! Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Stoimy na straży interesów Klienta. Dopasowujemy produkt jakim jest ubezpieczenie do potrzeb i specyfiki działalności naszych Klientów.

Spółka NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o. o. jest podmiotem świadczącym usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego działającym na rynku od 2003 roku w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego (dawniej KNUiFE) z dnia 06 maja 2003 roku nr 1219/03.

Naszymi zaletami niewątpliwie jest doświadczenie, znajomość wszystkich meandrów rynku ubezpieczeniowego, profesjonalizm świadczonych usług, ich skuteczność oraz pełne i entuzjastyczne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Wychodząc naprzeciw uwarunkowaniom rynkowym, oferujemy w pełni usystematyzowane podejście do zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Nasza praca to nie tylko ocena zagrożeń, negocjowanie najkorzystniejszych warunków i zakresu ubezpieczenia. W ramach usługi oferujemy naszym klientom serwis, którego zadaniem jest zapewnienie naszym klientom optymalizację procesów związanych z ryzykiem ubezpieczeniowym i administrację całym obszarem ubezpieczeń. Zapewniamy naszym Klientom komfort obsługi i bezpieczeństwo.

Otrzymają Państwo od nas oferty dostosowane do Państwa potrzeb zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Korelacja jakości do ceny jest bardzo i stanowi istotny wyznacznik w budowaniu oferty.

Nasze usługi pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Zaufaj profesjonalistom.

Oferujemy
ubezpieczenia

 • Ubezpieczenia Komunikacyjne

  Oferujemy Państwu szeroki zakres usług komunikacyjnych

  Czytaj więcej
 • Ubezpieczenia majątkowe

  Oferujemy Państwu ubezpieczenia specjalistyczne m.in. : D&O, Cyber, CAR/EAR...

  Czytaj więcej
 • Ubezpieczenia OC

  Oferujemy Państwu ubezpieczenia z grupy komunikacyjne: ubezpieczenie AC, OC, NWW, Assistance, ubezpieczenie bagażu i rzeczy osobistych...

  Czytaj więcej
 • Ubezpieczenia finansowe

  W ramach ubezpieczeń finansowych oferujemy Państwu m.in.: gwarancje kontraktowe, koncesyjne, gwarancje zapłaty należności celnych i podatkowych...

  Czytaj więcej
 • Ubezpieczenia specjalistyczne

  Przygotujemy dla Państwa ofertę ubezpieczenia zdrowotnego i osobowego takie jak: ubezpiecznie NNW, kosztów leczenia, utraty pracy...

  Czytaj więcej
 • Ubezpieczenia osobowe

  Przygotujemy dla Państwa ofertę ubezpieczenia zdrowotnego i osobowego takie jak: ubezpiecznie NNW, kosztów leczenia, utraty pracy …

  Czytaj więcej
 • Ubezpieczenia dla branż

  Oferujemy kompleksowe programy ubezpieczenia dla branż lub gałęzi rynku, jak również specjalistycznych usług ...

  Czytaj więcej

Wybrani Klienci

Partnerzy

Pomagamy

NEXUM Brokerzy
Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

Instytucje

© 2022 Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi
Realizacja: Noveo Interactive