Witamy Państwa na stronie poświęconej prezentacji
NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

Jako pośrednik ubezpieczeniowy (Broker) reprezentujemy interesy ubezpieczeniowe naszych klientów poprzez: identyfikację ryzyka, doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz powiązanych z ubezpieczeniami obszarów prawa i finansów, uczestniczymy w zarządzaniu i wykonaniu umów ubezpieczenia (cały proces likwidacja szkody).

Nie sprzedajemy ubezpieczeń a oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania ubezpieczeniem. Stoimy na straży interesów Klienta a nie interesów ubezpieczyciela. Dopracowujemy produkt jakim jest ubezpieczenie do potrzeb i specyfiki działalności naszych Klientów.

Spółka NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o. o. jest podmiotem świadczącym usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego działającym na rynku od 2003 roku w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego (dawniej KNUiFE) z dnia 06 maja 2003 roku nr 1219/03.

Naszymi zaletami niewątpliwie jest profesjonalizm świadczonych usług, ich skuteczność oraz pełne i entuzjastyczne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Wychodząc naprzeciw uwarunkowaniom rynkowym, oferujemy w pełni usystematyzowane podejście do zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Nasza praca to nie tylko ocena zagrożeń, negocjowanie najkorzystniejszych warunków i zakresu ubezpieczenia. W ramach obsługi przejmujemy na nasze barki ciężar bieżącej obsługi umów co zapewni naszym Klientom komfort obsługi i bezpieczeństwo.

Otrzymają Państwo od nas zweryfikowane oferty dostosowane do Państwa potrzeb zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Korelacja jakości do ceny jest bardzo istotna dlatego nigdy nie szukamy ubezpieczenia najtańszego za wszelką cenę uważając, że to przynosi negatywne skutki dla Klienta w momencie gdy najbardziej potrzebuje ochrony – czyli w momencie szkody.

Wszystkie powyższe sługi są dla Państwa bezpłatne – za zawarcie umowy ubezpieczenia jesteśmy wynagradzani przez towarzystwa ubezpieczeniowe w formie kurtażu.

Nasze usługi pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Oferujemy ubezpieczenia

 

Komunikacyjne

Oferujemy Państwu ubezpieczenia z grupy komunikacyjne: ubezpieczenie AC, OC, NWW, Assistance, ubezpieczenie bagażu i rzeczy osobistych…

więcej

Specjalistyczne i techniczne

Oferujemy Państwu ubezpieczenia specjalistyczne m.in. : D&O, Cyber, CAR/EAR …

więcej

Finansowe

W ramach ubezpieczeń finansowych oferujemy Państwu m.in.: gwarancje kontraktowe, koncesyjne, gwarancje zapłaty należności celnych i podatkowych…

więcej

Osobowe i zdrowotne

Przygotujemy dla Państwa ofertę ubezpieczenia zdrowotnego i osobowego takie jak: ubezpiecznie NNW, kosztów leczenia, utraty pracy…

więcej

 

Programy ubezpieczeniowe

Oferujemy kompleksowe programy ubezpieczenia dla branż lub gałęzi rynku, jak również specjalistycznych usług.

więcej

Partnerzy

NEXUM Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
tel.: +48 58 555 82 90

logo-knf logo-piulogo-ru logo-pbuk